Nieograniczone możliwości dla każdej przestrzeni

SketchPaint PRO można niezwykle łatwo zastosować w każdym środowisku biznesowym. Na placu zabaw, w biurze, w sklepie, w szkole lub w placówkach służby zdrowia. SketchPaint PRO to nie tylko proste rozwiązanie, pozostawia także niezwykle gładką powierzchnię, a zewnętrzna warstwa jest ekstremalnie wytrzymała!

W pracy

Tablica wszędzie gdzie zechcesz …
Nie ograniczaj się tylko do wolnostojących tablic w miejscu pracy i zacznij pracować praktyczniej. Wykorzystaj całą ścianę lub jej część: jakkolwiek chcesz! Połącz kretywne pomysły współpracowników i zwiększ efektywność pracy! Po użyciu produktu MagnetPlaster, powierzchnia tablicy namagnesuje się, z pomocą kilku magnesów używaj ten samej ściany lub szafki jako tablicy informacyjnej. Wielofunkcyjność w najlepszym wydaniu!

W szkole

Zdobywanie wiedzy poprzez zabawę …
Dzieci uwielbiają rysować i pisać. Czy to nie wspaniałe, że mogą to robić bezpośrednio na ścianie? SketchPaint PRO umożliwia uczniom zapoznanie się z ortografią, pisownią, matematyką i uczy współpracy.

W opiece zdrowotnej

Połącz różne funkcje, twórz zestawienia, zmieniaj ustawienia…
Wzajemna komunikacja jest bardzo ważna w opiece zdrowotnej. Udostępnianie harmonogramu pracy, informacje w trakcie spotkania czy wiadomość zostawiona koledze; komunikacja ze SketchPaint PRO staje się niezwykle prosta. W połączeniu ze spodnią warstwą pokrytą MagnetPlaster możesz przekształcić każdą powierzchnię w dużą magnetyczną tablicę. Możliwości są naprawdę nieograniczone! Szybko i skutecznie.