Farba SketchPaint PRO

Available from the end of July 2016

Najwyższa jakość do profesjonalnych zastosowań.
Kiedy liczy się jakość na najwyższym poziomie!


reddot_nomineeSketch Paint PRO to rewolucyjna przezroczysta farba, która pozwoli na przekształcenie każdej powierzchni w tablicę o niezwykle gładkiej nawierzchni i nada jej wysoką jakość. Najlepsza z istniejących farb tablicowych jakie kiedykolwiek wynaleziono!

 

SketchPaint PRO idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku dzięki wytrzymałej i niezwykle gładkiej nawierzchni: łatwej do pisania i czyszczenia. W przypadku gdy liczy się jakość efektu końcowego, SketchPaint Pro jest idealnym rozwiązaniem.

Z farbą SketchPaint PRO tradycyjna tablica jest niepotrzebna. Z tą niezwykłą farbą teraz możesz dobrać wygląd tablicy do wnętrza pomieszczenia. Nigdy więcej wolnostojących tablic w Twoim biurze, zastąpi je tablica namalowana na ścianie, o dowolnych wymiarach i kształcie. Nie ma znaczenia, czy ściana wykonana jest z betonu, drewna czy pomalowana inną farbą; jej wygląd zostanie zachowany. I zawsze będzie w pobliżu, kiedy jej będziesz potrzebować.

Unikalny skład SketchPaint PRO zapewnia niezwykle gładkę powierzchnię. Jak już wspomniano, nie tylko wspaniale się po niej pisze, ale też bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Nawet w przypadku, gdy powierzchnia nie była czyszczona od dłuższego czasu, kolorowe pozostałości po markerach mogą być z ławością usunięte.

Idealna kombinacja

SketchPaint PRO tworzy idealne połączenie z produktami z gamy MagnetPlaster, stworzonymi przez firmę MagPaint. Nadają tablicy magnetyczne właściwości, czyniąc ją jeszcze bardziej pomocną! Nie tylko łatwo po niej pisać, ale przy pomocy paru magnesów możesz z łatwością przyczepić do niej notatki, prezentacje czy harmonogramy. Wielofunkcyjna przestrzeń robocza zostaje, więc utworzona w niezwykle krótkim czasie. Jest ona również bardzo przydatna w domu. Dla Ciebie i Twoich dzieci!

Farba SketchPaint PRO jest łatwa do naniesienia i gotowa do intensywnego użytku!