Atrakcyjny w każdym miejscu

Ze względu na swoje silne właściwości magnetyczne MagnetPlaster jest idealny do stosowania w środowisku biznesowym. W urzędzie, szkolnej świetlicy, sali konferencyjnej czy też w sklepie obuwniczym – z naszym tynkiem dekoracyjnym gwoździe, śruby i pinezki są już zbędne. MagnetPlaster to również idealne i bezpieczne rozwiązanie dla domu! Wystarczą tylko magnesy.

W pracy

Idealny do prezentacji, harmonogramów i przeglądów…

Nieważne, czy jesteś architektem, projektantem, wydawcą, lekarzem czy sprzedawcą: jeśli chcesz coś pokazać lub zaprezentować, powierzchnie magnetyczne są bardzo wygodne. Pokaż lub zorganizuj swoje projekty na ścianie. Szybko powieś na ścianie półkę, na której możesz zaprezentować nowy model buta. To rozwiązanie jest szybkie, łatwe i dostępne dla każdego. Pozwól swoim współpracownikom i podwładnym dzielić się pomysłami i pokazywać klientom najnowsze produkty. MagnetPlaster umożliwia to wszystko w prosty sposób.

W szkole

Nieograniczone możliwości dla uczniów i nauczycieli…

Potrzebujesz więcej miejsca do wyeksponowania prac uczniów lub powieszenia materiałów dydaktycznych? Więc skorzystaj z każdego fragmentu ściany. Dzięki MagnetPlaster rysunki, plakaty, prace i harmonogramy łatwo usunąć i zmienić.

Połącz nasz tynk dekoracyjny z farbą tablicową Blackboard Paint lub SketchPaint PRO, a błyskawicznie uzyskasz magnetyczną tablicę do pisania.

W domu

Stwórz miejsce dla pięknych rzeczy…

Użyj MagnetPlaster w dowolnym miejscu domu, aby stworzyć przestrzeń do wieszania plakatów, rysunków, zdjęć lub kalendarza. Pokryj podkład z tynku MagnetPlaster pięknym wzorem w wybranym kolorze dostosowanym do stylu Twoich wnętrz lub wykorzystaj go jako ferromagnetyczny klej do przymocowania na przykład tapety z włókna szklanego. Niezależnie od Twojego gustu, z tynkiem MagnetPlaster każda ściana będzie Ci się podobać!