Silnie magnetyczne ściany

Odkryj wiele możliwości MagnetPlaster.

To wysokiej jakości tynk dekoracyjny, dzięki któremu łatwo i szybko uzyskasz silnie magnetyczne powierzchnie ścian.

Z MagnetPlaster można błyskawicznie stworzyć własną tablicę magnetyczną w dowolnym kształcie. Żegnajcie śrubki, gwoździe i pinezki!

 

Tynk MagnetPlaster jest znacznie silniejszy od naszej zwykłej farby MagnetPaint. Jedna warstwa MagnetPlaster jest silniejsza niż trzy warstwy MagnetPaint. Z jednym magnesem neodymowym MagnetPlaster może utrzymać do 28 stron A4. Dzięki temu szczególnie dobrze nadaje się do miejsc, w których często trzeba wieszać wiele rzeczy. Zarówno w pracy, jak i w domu!

Użyj MagnetPlaster jako podkładu, a następnie pomaluj ścianę na dowolny kolor i w dowolnym kształcie. Lub wykorzystaj go jako ferromagnetyczny klej do przymocowania na przykład tapety z włókna szklanego. MagnetPlaster z łatwością zamieni każdą ścianę w wielofunkcyjną i elastyczną powierzchnię.

Silne połączenie

MagnetPlaster można łączyć z farbą SketchPaint Pro firmy MagPaint. Dzięki temu powierzchnie będą nie tylko silnie magnetyczne, ale również będzie można pisać po nich markerami. Jednym słowem: nieograniczone możliwości twórcze!

Na dowolnej powierzchni pokrytej naszym tynkiem dekoracyjnym oraz farbą tablicową możesz nie tylko pisać, ale też używać magnesów do przyczepiania wszystkich swoich notatek, prezentacji lub harmonogramów. Bardzo przydatne! Dzięki temu możesz stworzyć własne elastyczne miejsce pracy. Taka ściana przyda się również w domu – Tobie i Twoim dzieciom.